Видео тренировки в тренажерах.

Принцип роботи багатофункціональних тренажерів (слінг NEWBODY, трапеція NEWBODY і петлі NEWBODY) полягає у використанні людиною маси власного тіла і сили тяжіння. Під час тренувань м'язи статично напружуються. Навантаження не локалізується в одному м'язі, через це є можливість добре пропрацювати м'язи-стабілізатори, зв'язки та сухожилля. На відміну від звичайних тренажерів, які розраховані на певну групу м'язів, на нових тренажерах NEWBODY можна виконувати комплекси вправ різноманітної цільової направленості: на розвиток координації, м'язової витривалості, загальної гнучкості, покращення рухливості суглобів. При цьому досягається високий тренувальний ефект.

Петлі NEW BODY.

фитнес эквилибристика

На петлях NEWBODY можна виконувати велику кількість вправ для верхньої і нижньої частин тіла. Є можливість легко та швидко переключатися з однієї вправи на іншу. Виконання цих вправ не займе багато часу. За рахунок своєї універсальності, мобільності, зручності та безпечності, функціональні петлі NEW BODY є ефективними для атлетів всіх рівнів. Займатися можливо скрізь. Петлі  NEWBODY зручні в використанні та економлять час.

Характеристика: петлі виготовлено із спеціалізованої, міцної, приємної на дотик тканини; ручки - із нержавіючої сталі, гумовані.

Трапеція NEW BODY.

трапеция перекладина

Різновид тренажерного комплексу NEWBODY.  По суті, це тренування на міцних ременях з надійною системою кріплення. В процесі тренувань повторюються рухи, які зв'язані з повсякденним життям та спортом. Долаючи поперемінне навантаження на трапеції  NEWBODY, покращуються сила, загальна витривалість організму, моторні навички, гнучкість суглобів, робота м'язів-стабілізаторів. Ефект таких тренувань є

неоцінимим в повсякденному житті та спорті.

Характеристика: міцні ремені з отворами для вибору висоти перекладини; перекладина із нержавіючої сталі

Слінг NEWBODY.

флай йога растяжка и силаХарактеристика: слінг виготовлено із спеціалізованої, міцної, приємної на дотик тканини.Велика кількість вправ, котрі допоможуть максимізувати можливості, для досягнення нового рівня фізичної підготовки. Комплекс на слінгу NEWBODY об'єднує в собі стретчінг та силові вправи.  Це просто для спортсменів і новачків.

Займатися на тренажерах можуть люди з  різним рівнем фізичної підготовки. Професійним спортсменам заняття допоможуть досягти ще більшої функціональності та витривалості, послугують доповненням до загальної тренувальної програми в тренажерному залі. Звичайні люди відчують себе краще, збільшиться фізична активність.

упражнения в воздухе

Найвигіднішим для Вас стане придбання наших тренажерів у комплексі, так як у Вас з'явиться можливість проведення тренування по колу. Тренування по колу – це комплекс різноманітних вправ на кожному з тренажерів (слінг NEWBODY, трапеція NEWBODY та петлі NEWBODY) по черзі.  Таке тренування забезпечує рівномірне навантаження на всі групи м'язів, а також на серцево-судинну і дихальну системи. Тренування по колу має масу плюсів. Перший і вагомий – це час. Таке тренування продовжується протягом 45-50 хвилин. Це дуже важливо для людей, котрим постійно не вистачає часу. Окрім цього, розпочати заняття можливо в будь-який зручний для клієнта час. Також, тренування по колу дозволяє більшій кількості відвідувачів займатися одночасно.

Таким чином, тренування по колу на тренажерах  NEWBODY, забезпечує Вам ефективне використання простору та часу з максимальною віддачею, як для Вас, так і для Ваших відвідувачів.

Придбавши тренажери NEWBODY, Ви гарантовано отримуєте комплекс вправ, котрий буде розроблено спеціально для Вашого залу, виходячи з його технічних характеристик і можливостей.

Замовити бажаний набір тренажерів можна за телефоном

+38 057 751 12 19, 096 546 7070

Навчання фітнес інструкторів або підвищення кваліфікації вибирайте в Федерації Нью Боді.Новости NEW BODY

ул. МАРШАЛА ГОВОРОВА, 10 Д

МЫ ОТКРЫЛИСЬ!!!

т. 099 600 9615; 063 722 6277

096 546 7070


Каждую субботу в 14:00 набор и первое занятие."фитнес курсы"

Выберите любое направление:

инструктор аэробики и степ-аэробики;

инструктор PILATES и фитбол;

инструктор калланетики; инструктор STRETCHING;

инструктор тренажерного зала;

инструктор функциональных (TRX) и интервальных тренировок;

инструктор фитнес для лица; пилатес "здоровая спина" + Профилаксис;

инструктор фитнес йога + Fly Yoga.

Станьте профессиональным тренером!


Вы желаете овладеть техниками массажа, стать восстребованным специалистом? Мы даем необходимые знания и навыки для работы массажистом.Курсы массажа в Харькове

Первое занятие каждую субботу в 14:00.

Курс включает: классический, спортивный, антицеллюлитный, оздоровительный, реклаксационный, косметологический виды массажа, а так же лимфодренажные методики, баночный и медовый массажи, кофейный скраб.

Мы выбираем качество и профессионализм в обучении наших студентов и  учитываем ваши возможности усваивать новый материал.


фитнес тестирование

Сфера применения: любые профилактические учреждения, санатории, фитнес-центры, тренажерные залы, салоны красоты, спорткомплексы и прочие учреждения, специализирующиеся на здоровье и коррекции  фигуры. Кроме этого, тестирование NEWBODY® будет полезным для каждого фитнес-инструктора, проводящего персональные тренировки.


фитнес конвенции 2015 украине

Занятия проходят в доброжелательной обстановке и

с удобным графиком занятий.

Платите только за то, что хотите знать!


Флай йогаТренажеры перекладинапетли TRX для фитнеса

Принцип работы многофункциональных тренажеров (слинг NEWBODY, трапеция NEWBODY и петли NEWBODY) заключается в использовании человеком массы собственного тела и силы притяжения.

 Антицеллюлитный массаж Харьков Вы массажист и  желаете найти эффективные новинки, повысить уровень своего мастерства в антицеллюлитном массаже?

Ведущие преподаватели и массажисты Федерации делятся своими накопленными практическими знаниями и наблюдениями.


Мы выбираем качество и профессионализм в

курсы фитнес тренеров Киев

обучении наших студентов. Лучшие преподавтели и фитнес-инструкторы помогут Вам стать востребованным специалистом в мире фитнеса.

Для Киева и других городов мы разработали специальное предложение, индивидуальный график занятий, обучение одновременно по четырем программам фитнеса. Вы станете фитнес инструктором универсалом. Длительность обучения 6 месяцев, часть лекций преподается в он-лайн режиме, часть лекций в одном из фитнес клубов города Киев. Вы сможете вести групповые занятия выбранных фитнес направлений, познаете секреты персональных тренировок и сможете самостоятельно создавать фитнес MIX трениоровки.

 


© Федерация NEW BODY 2010-2011. Фото и тексты Ю.В. Бенедик. Дизайн Ф. Целуйко