Не секрет, що для максимальних результатів в тренувальному процесі Вам необхідний комплексний і індивідуальний підхід.

Методика NEWBODY (вправи без стрибків і кроків) комплексно діє на тіло людини. В цю методику входить антропометричне тестування з допомогою якого інструктор найбільш точно складе програму Вашого тренування.тестирования в фитнес клубах

Антропометричне тестування – це певне співвідношення жирового прошарку та м'язової тканини. Цей тест здійснюється з допомогою спеціального обладнання. Результати обробляються з допомогою спеціальної комп'ютерної програми.


Мета антропометричного тестування:

-          дозволяє виявити відхилення реального стану тіла від моделі конституційного типу і  зросту;

-          проводиться регулярно, дотримуючись спеціальних правил,
які забезпечують достовірність та наступне порівнювання результатів;калипер измерить жировые складки

-          контроль змін антропометричних параметрів тіла після тренувань.

Таким чином, в процесі занять NEWBODY, тренер повністю контролює зміни Вашого тіла. І справа не лише у зовнішній привабливості ,а, в першу чергу – у здоров'ї.

Завдяки тестуванню по методиці NEWBODY Ви дізнаєтесь: Фитнес тестирование

-          відсоток води в організмі;

-          відсоток внутрішнього (вісцерального жиру);

-          показник базального метаболізму (ПБМ) та біологічний вік;

-          відсоток кісткової маси;

-          відсоток м'язової маси;

-          повну оцінку Вашого фізичного типу.

Вимірювання відсотку води в організмі.

Відсоток води в організмі – це кількість рідини у тілі людини у відсотковому співвідношенні до загальної маси тіла. Вода відіграє ключову роль в багатьох процесах в організмі, а оскільки вона міститься в кожній клітині, тканині та органі, то підтримка оптимального балансу води в організмі дозволить запобігти розвитку багатьох захворювань.

Вимірювання відсотку внутрішнього (вісцерального) жиру.

Вісцеральний жир – це жир, який знаходиться в порожнині живота і оточує життєво важливі органи людини. Дослідження довели, що з віком розподіл жиру в організмі змінюється (особливо це помітно після настання менопаузи у жінок). Підвищений рівень вісцерального жиру збільшує ризик таких захворювань як гіпертонія, захворювання серця, діабет та ін. Саме через це періодично необхідно відслідковувати названі показники для контролю стану Вашого здоров'я.

Визначення показника базального метаболізму та біологічного віку.

Тренер NEWBODY з допомогою тестування допоможе Вам визначити кількість калорій, яка необхідна для здійснення обмінних процесів саме Вашого організму. Це оптимальний рівень енергії, що необхідний йому для забезпечення нормальної роботи всіх систем.

Визначення кісткової маси.

В основі вимірювання кісткової маси лежить визначення маси мінеральних речовин в організмі (кальцію та ін.). Дослідження довели, що розвиток м'язових тканин укріплює кістки скелету. Цей фактор тренер NEWBODY буде враховувати при складенні раціону харчування та розрахунку фізичних навантажень, щоб Ваші кістки залишалися сильними і здоровими.

Визначення м'язової маси.

Показник м'язової маси враховує всі м'язи опорно-рухової системи, гладких м'язів (серце і система травлення) і води, що знаходиться в цих м'язах.

Оцінка фізичного типу.

Тут враховується співвідношення вмісту жиру і м'язової маси в організмі . Із зростанням фізичної активності знижується кількість жиру в організмі , при цьому може змінитися фізичний тип. Тому доцільно час від часу контролювати ці показники і регулювати навантаження.

NEWBODY – це найкращій вибір у фітнесу. Спробуйте цю методику і отримайте задоволення від процесу і результату Ваших старань!

підготували Юлія Бенедик, Лідія СтешенкоНовости NEW BODY

Тайский массаж Павлово Поле ТАЙСКИЙ РЕАБИЛИАЦИОННЫЙ МАССАЖ

 

 

 Кинезиотейпирование при болях в шее и спинеКИНЕЗИОТЕЙПИРОВАНИЕ

БОЛИ В СУСТАВАХ, МЫШЦАХ, ОТЕКИ, УМЕНЬШЕНИЕ АППЕТИТА, ПОХУДЕНИЕ, ЛИМФОДРЕНАЖ.Курсы массажа в Харькове

Качество и профессионализм

в обучении 10 ЛЕТ!

Оздоровительный, спортивный, антицеллюлитный, косметологический и  другие виды массажа .


Антицеллюлитный массаж Харьков Вы массажист и  желаете найти эффективные новинки, повысить уровень своего мастерства в антицеллюлитном массаже?

Ведущие преподаватели и массажисты Федерации делятся своими накопленными практическими знаниями, отработанными приемами, наблюдениями и результатами.


фитнес тестирование

Тестирование NEWBODY® будет полезным для каждого фитнес-инструктора, проводящего персональные тренировки, массажистам антицеллюлитного массажа, салонам красоты и персональным тренерам.


фитнес конвенции 2015 украине

Занятия проходят в доброжелательной обстановке и

с удобным графиком занятий.

Платите только за то, что хотите знать!

+38 096 546 7070


© Федерация NEW BODY 2010-2011. Фото и тексты Ю.В. Бенедик. Дизайн Ф. Целуйко